Program, dzięki któremu zaprojektujesz swój album

Chcesz stworzyć i zamówić album stylowy? To bardzo proste; wystarczy, że pobierzesz darmowy program, w którym stworzysz gotowy projekt. Program pomoże Ci wybrać rodzaj albumu, okładki, grawer oraz kolor stron passe-partout. Załaduj wszystkie zdjęcia, wybierz interesujące cię rozkłady ramek. Przeciągnij zdjęcia w miejsce pustych ramek, wykadruj i projekt albumu jest gotowy do wysłania!

Aby prawidłowo pobrać aplikacje trzeba usunąć poprzednią wersję, jeśli takowa była. Po zakończeniu pracy nad projektem koniecznie go zapisz. Możesz także wyeksportować miniaturki stron - poszczególnych rozkładówek - w formie JPG. Aby finalizować zamówienie kliknij „zamów”. Zamówić album możesz w dwojaki sposób; albo przez Internet – zdjęcia wysyłają się na nasz serwer lub możesz zapisać projekt na Twój dysk, wysłać go przez www.wetransfer.com. Aby złożyć zamówienie przez internet, musisz być zarejestrowany na naszej stronie.

Program pozwala na samodzielnie zaprojektowanie albumu. W pierwszej kolejności określ rodzaj albumu, jego wielkość, rodzaj okładki.

Tutaj możesz także ustalić, czy na okładce ma znaleźć się grawer i jaki ma być kolor kart.

 

Program dla wersji systemu operacyjnego Windows:Dla tych, którzy pracują na systemie Macintosh, radzimy ściągnąć ramki naszych albumów w formacie PNG. Można w każdą ramkę (w Photoshopie) włożyć zdjęcie z marginesem 3mm (dookoła ramki) i wysłać nam nie spłaszczone (na warstwach) zdjęcia wraz z informacją jaka ma być okładka. Zdjęcia powinny być ponumerowane kolejno od pierwszej strony do ostatniej wraz z nazwą ramki.Pobierz formatki w formacie ".png"

 

Załaduj zdjęcia, które możesz sortować po nazwie, po czasie dodania, po wykorzystaniu.

Dla poprawnego działania programu prosimy wgrywać najlepiej te zdjęcia które mają być w albumie.

Program może nie działać poprawnie gdy załadujemy więcej niż 200 zdjęć.

Z biblioteki po lewej stronie załaduj (przeciągnij) na puste strony odpowiednie dla ciebie formatki – rozkład ramek na stronie. Do tych formatek będziesz mógł przeciągnąć z biblioteki znajdującej się po prawej stronie zdjęcia, które mają znajdować sie w odpowiedniej ramce.

Widok albumu po załadowaniu i skadrowaniu zdjęcia.

Kadrowanie zdjęcia. Aby utrzymać proporcje przy rozciąganiu zdjęcia, wciśnij klawisz Shift.